Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Г. Брежнєва знайшла перстень і бібліотеку Ярослава Мудрого!
Понеділок, 10 Грудня 2007

Г. Брежнєва знайшла перстень і бібліотеку Ярослава Мудрого!

Ми кілька місяців думали, чи оприлюднювати цю історію. Питали колишніх високоповажних чинів КГБ, ГРУ, СВР, ЦРУ… Виходить, що всі про цю історію щось чули, хоча версії різняться. А потім вигулькнули берестяні грамоти, переписка з Новгородом, підвали Адміралтейства, колишні охоронці Генсека ЦК КПРС.

Все, коло замкнулося.

Отримуйте чергову історичну сенсацію. Дякуємо спецслужби 5 країн, які допомогли, іноді, не розуміючи цього, у розслідуванні. Між тим, ми ретельно збирали інформацію, просіюючи гігабайти пустих файлів.

 Вперше ми почули про Пітерські спецхрани під час пошуків архівів Скоропадського і документів УНР. Ось самоцитата:

«Всі архівні документи, як і так званий Архів Скоропадського, були захоплені чекістами. Зберігалися в Одесі, Києві. Потім їх перевезли у спеціальне сховище до Чити. Потім – Ленінград. Якийсь час вони лежали у цікавих підвалах Адміралтейства. Після першої згадки про це сховище, ми трохи розпитали людей про цей унікальний витвір інженерного мистецтва. Виявляється, підвали не можуть бути затопленими! Стіни укріплені і обшиті півметровими свинцевими плитами. В тих підземеллях і досі зберігається чимало цікавого. Наприклад, діаманти і рубіни Київських князів, які комуняки повиколупували з корон і прикрас для продажу за кордон, посередником у якому виступав недоброї памяті А.Хаммер...»

Отож, одного прекрасного дня 1979 року, в Ленінград прибула звичайна громадянка СРСР Галина Леонідівна Брежнєва. Її супроводжував досвідчений ювелір-експерт єврейської національності, прізвище якого починалося на букву Е. Не то Ейхмаліс, чи ще якось… Уточнюємо. Було два генерали КГБ і майбутній керівник охорони Генсеку Медведєв.

Прямо з вокзалу, нікого ні про що не попередивши, група вирушила на Васильєвський острів, нахабно увірвавшись в Адміралтейство, перелякавши всіх присутніх.

Галині  хтось нашептав легенду про неймовірний перстень Київського князя. Судячи з усього, за височайшим наказом, в надрах КГБ було створено секретну групу з розслідування таємниць Київської Русі. Хлопці постаралися.

Справа в тому, що вся російська історія починається з Петра І і Івана Мазепи. Хоч як не дивись…

Гетьман збирав старовинні речі, книги, старанно їх реставруючи. Описуючи, упорядковуючи і знову переховуючи. Саме у нього, і завдяки йому, збереглося чимало неймовірних речей часів Київських князів. У тому числі, легендарний перстень Ярослава Мудрого. І Пересопницьке Євангеліє, на якому нині присягають українські Президенти… Знали б його історію… Хоча, хто розкаже, коли досьє на всіх наших придворних істориків тримають в Москві… Гнати їх всіх… Але, то деталі.

Легенди про Мазепинські скарби часів Київської Русі, дійшли і до царських сатрапів. Чомусь вони вважали, що цінності лежать в Батурині.

Про те, як знущалися, вбивали, допитували мешканців цього міста, вже багато писали. Добавлю – навіть облили все нафтою, вимагаючи показати схованки і скарби. Але, рівень патріотизму був таким високим, що ніхто нічого не сказав. Люди знали, що попереду все-одно смерть. А помирати героєм набагато легше… В Батурині і не було основних скарбів! Мазепа збирався перенести столицю до Переяслава, вивізши туди основні цінності. Поспілкуйтеся з Героєм України, директором НІЕЗ «Переяслав» Михайлом Сікорським – розкаже!

Бібліотека Ярослава Мудрого зберігалася в підземеллях Софії! І певна її частина і досі лежить десь у самому центрі Києва…

Мало хто знає, що росіяни вбили кількох монахів Софії, забравши чимало речей саме з бібліотеки Мудрого. Той самий перстень, знаменитий «Домострой», що має подальшу історію, якісь документи, від яких вціліли лише свинцеві печатки того періоду… Але, і це головне, залишилися дипломатичні документи – берестяні грамоти з бібліотеки. Переписка Ярослава з Новгородом! І ми спілкувалися з людьми, які їх бачили!!!

Більше того, кілька спецслужб країн НАТО, у той час проводили велику вербовочну операцію в Ленінграді… Ми про це вже писали… І є колосальний фото архів найбільших історичних таємниць як Росії, України, так і інших країн… Там уже немає грифа секретності. І якби наші, хотів сказати … трохи подумали головою, та зробили якісь дії…  Та – не прийшов той час,  і не пустять таких…

…Півдня Галина Леонідівна рилася у десятках ящиках Адміралтейства, які, підозрюю, після неї якось ніхто і не відкривав. Єврейська тяга до наживи дуже сильна. Не зупинити. Знайшли!

Є той знаменитий перстень Ярослава Мудрого! І велетенський камінь.

Взяла його до рук Галина і заплакала.

Примчав експерт. Роздивився. Зробив якийсь аналіз. Похитав головою. Розчаровано кинула перстень назад до ящика головна донька.

Зрозуміло, такий візит, така цікавість, не пройшли непоміченими.

Майже через три десятиліття, але про це дізналися журналісти. Прикметно- українські.

Отож, даємо детальний опис. Камінь дійсно великий. Квадрат. Якщо направити потужний промінь світла, видно мапу Софії. Мабуть, таємна схема. Роздивлятися треба в спеціальній лабораторії під мікроскопом. Чого, звичайно, ніхто не робив.

Сам перстень, виготовлений з чистого золота 24 каратів без лігатури. Що це значить – не знаю, ми журналісти, а не ювеліри. Розбирайтеся. Не встигаємо. Переплавлене з римських ауерелусів та солітів. Тонка оправа. Чотири фіксатори.

А от камінь…

Рубінове скло. Тоді виникла мода така. Візантійська. Подрібнювали дрібні рубіни. Змішували зі склом. Плавили. Надавали певної форми. Технологія, до речі, втрачена… І як мапу туди всунули? І що саме на ній?

Зрозуміло, що дегенеративна Галина і її придворний єврейський ювелір, моментально допетрали, що то не рубін! Не розуміючи того, знайшли безцінну річ для науки. Як України, так і Росії. Всіх слов‘ян! Перстень залишився в спецхрані. І ми достеменно знаємо, що лежить там і понині. Вцілів.  Третій ящик…

Нічого не вимагаємо. Просто просимо офіційні російські органи знайти перстень, унікальні речі з бібліотеки Ярослава Мудрого, незаконно викрадені в Києві, реставрувати їх і виставити в якомусь державному музеї РФ. Дуже б хотілося отримати якісні фотографії цих раритетів. Особливо, збільшене зображення карти персня.

Нагадую, Київська Русь – це наша спільна історія. України і Росії. Давайте її вивчати і пишатися, а не тримати в якихось ганебних ящиках далеких підвалів.

Більше того, ми детально знаємо про спецхрани Ермітажу у Петропавлівській фортеці. Саме там лежать козацькі регалії, починаючи від Мазепи…

Ви прекрасно знаєте, що ми знаємо, що ви знаєте, що ми знаємо… Уже досить гратися в ці ігри, підставляючи вчених з світовим ім‘ям під дешеві розробки місцевих чекістів.

Не треба напружуватися. Просто визнайте, що шедеври світового рівня знайшлися у царських і сталінських спецхранах, завдяки видатним дослідникам під проводом вашого головного земляка…

Думайте про історію! Про вічність! І воздасться Вам!

Всі права на цей матеріал належать міжнародному козацькому журналу «Нова Січ». При передруці – обов‘язкове посилання. http://www.novasich.org.ua/index.php?go=News&in=view&id=3231 Це дуже жорстка вимога! Ніяких коментарів редакція не дає! Факти зібрані в результаті важких наукових досліджень. Перевіряйте, як зможете… Все. Успіхів!

Україна переможе!

Віктор Тригуб, редактор часопису «Нова Січ», академік Міжнародної козацької академії

 

 


Автор:
Прочитали: 6866 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Донька Генсека ЦК КПРС знайшла бібліотеку Ярослава Мудрого?
 • Запорізька журналістка знайшла плагіат в улюбленого композитора Ахметова
 • ДО 1000-тя ПРАВЛІННЯ КН. ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГОІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО
 • Чи відремонтують Національну парламентську бібліотеку України?
 • Хто насправді шукав останки Ярослава Мудрого, та хто і як нині про це звітує?
 • День пам’яті Ярослава Мудрого у Вишгородському історико-культурному заповіднику
 • День пам’яті Ярослава Мудрого у Вишгородському історико-культурному заповіднику
 • Рідкісна українська медаль знайшлася у Мюнхені
 • Письменник Дімаров відмовився від ордена Ярослава Мудрого
 • МОЇ РОЗДУМИ І ВІТАННЯ ДО 80 – ЛІТТЯ МОГО ДІДУСЯ - ЯРОСЛАВА СТЕХА
 • ЭЛИКСИР ИЗ КОСТЕЙ ЯРОСЛАВА МУДРОГО (опыт мистического толкования)
 • Київська молодь змагалася за кубок з футболу на честь Ярослава Стецька
 • Княжий перстень. "Музеї України" на Бі-Бі-Сі
 • Галина Брежнєва і перстень Ярослава Мудрого!
 • Знайдено шаблю Мазепи і перстень Ярослава Мудрого! Дозвольте сфотографувати!
 • Клад Ярослава Мудрого
 • Іван Мазепа і бібліотека Ярослава Мудрого. Шукайте в Росії…
 • Знайдено документи з бібліотеки Ярослава Мудрого!
 • Г. Брежнева нашла перстень и библиотеку Ярослава Мудрого!

  Читайте також:
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
 • Чого очікувати людству у найближчі роки?
 • Говори красиво: 10 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 2.167 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель