Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
Пятниця, 15 Грудня 2017

Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…

Зрадники з вищих ешелонів влади люблять міжнародну антикварну мафію. Нині спокійно спостерігають за підготовкою чергового барижного аукціону в США, де продадуть серію викрадених з музеїв України експонатів. Не хвилюйтеся, все викуплять посланці міністра культури РФ Мединського, які все переправлять до Москви.

Зрозуміло, будуть якісь провокації рашен-спецслужб, а Україну вкотре виставлять на посьміховисько.

Зайдіть на цей сайт і передивіться лоти.

http://www.thenewyorksale.com/nysale/

Рівень подиву і обурення бездіяльностю СБУ, МЗС, Мінкульту України вже давно висловили колекціонери, історики, офіцери багатьох спецслужб Заходу. Нашій шоколадній владі – байдуже!

В січні 2018 року, в Нью-Йорку чергові торги, організовані антикварною мафією. Продають і скарби України, незаконно переміщені через митні кордони, ймовірно викрадені в наших музеях.

Мені вже набридло за останні 20 років писати, що робити чиновникам МЗС, Мінкульту і переляканим з СБУ.

Нагадую ще раз. Мінкульт і СБУ пишуть в МЗС України – окреслюють проблему. МЗС залучає Посольство в США (але забороніть Генконсулу в Нью-Йорку публічно розпивати віски з консулом РФ, як минулого разу!). Міністр МЗС Паша Клімкін особисто пише листа в Держдепартамент США і ФБР. Посол України звертається до поліції Нью-Йорка. Особисто.

Всі лоти вказаного аукціону блокуються і перевіряються на законність перетину Митного кордону США і сплати податків. Там буде багато цікавого…

Все, що викрадене з України, після процедур, повинно повернутися!

Повірте, ми вже скільки разів привертали увагу дебілів з перерахованих відомств, а потім спостерігали, як Україна в черговий раз програє, а наші скарби їдуть до рашки, що це вже навіть не смішно. І не сумно. Просто – дебіли і зрадники українського народу! Більше ніяк їх цензурно охарактеризувати не можна.

Чекаємо чергової ганьби у січні 2018 у Нью-Йорку!

Прохання долучитися народних депутатів України – візьміть цю ганьбу під парламентський контроль і зробіть все, щоб крадене повернулося! Час ще є.

І мій матеріал 2016 року – з фактами, прізвищами, деталями.

“Ці негідники обікрали головні музеї Києва. Нелегально переправили до США культурні цінності України на мільйони доларів. Саме у них скарби скіфських і козацьких курганів Криму, Донбасу, Запоріжжя.

Колись вони потрапили у поле зору оперативників радянського КГБ, арештовувалися,  завербовані. Були стукачами КГБ УССР. Теоретично, копії їх досьє має СБУ, бо оригінали можливо в ФСБ. Ще живі офіцери, які їх вербували і вели… Погоняли Князь і Морковка…

Є ще баришня з фондів Національного історичного, яка тихенько обікрала НМІУ, а нині живе в Ізраїлі…

images3-cdn-auctionmobility-comМожна лише радіти “надійності” обліку музейних фондів Національного музею історії України і Нацзаповідника у Лаврі, які обікрали і підмінили експонати у “промислових” масштабах. Але, конферансьє на чолі Мінкульту і “красотки” піар-заступниці, того просто не зрозуміють.

Час призначати жорстку ревізію фондів – срібники, гривні, єфимки з ознакою, дорогоцінності з курганів, ікони… Чогось нема, щось підмінили… Перевіряйте. І порівнюйте з каталогами аукціонів та антикварних магазинів США, які належать Князю і Морковке.

Про “блискучі перемоги” у боротьбі з чорними копачами, скупниками краденого і гінцями-контрабандистами МВС, СБУ, митниці, можна писати романи… Справжні герої… Маються на увазі копачі і контрабандисти.

Діє масштабна система пограбування державних музеїв, приватних колекціонерів, організація незаконних розкопок в історичних зонах. І хтось то все кришує… Хоча, у порівнянні з іншими схемами обкрадання народу України – то дрібниці!

А Князь з Морковкою дуже підставилися в Нью-Йорку. Видали десятки каталогів крадених культурних цінностей, незаконно переміщених через Митний кордон США.

Саме там і засвітилися десятки експонатів викрадених і підмінених в фондах Нацзаповідника у Лаврі, Національного музею історії України, Національного художнього та інших… На деяких лотах – фотографії речей з Лаврської колекції з книг, у яких прямо зазначено, що то експонат державного Музейного фонду, лежить у держмузеях Лаври!!!

Відчуваєте рівень нахабства?

Те саме з викраденими експонатами з Росії. Особливо Ермітажа і музеїв Москви. За них не переживаємо, хай тим переймаються їх структури…

images3-cdn-auctionmobility-com22Взяти того Князя і Морковку елементарно. Потрібен лише офіційний запит від України до Держдепу, ФБР, Митної служби США. Каталоги ж є! Попросити пояснити походження українських культурних цінностей, ймовірно викрадених з державних музеїв, чи незаконно знайдених чорними копачами. Якщо Митний кордон США перетнули легально, будуть прізвища власників, експертів, були сплачені податки і збори. Що стане подарунком для українських правоохоронців – як вивезли від нас? Контрабанда!

Але, антикварна мафія легально кордон не перетинає, податків не платить! В США це 20 років з конфіскацією. Додайте давню цікавість ФБР до старих агентів КГБ, а нині контактерів з російсько-єврейською мафією та ФСБ…

Журнал “Музеї України”  звернувся до В.Гройсмана, до МЗС, Мінкульту, СБУ, СЗР, Посольства України в США – дійте! Саботаж…

Хто напише запит до Митної служби США? А потім заяву в ФБР і поліцію Нью-Йорка? Нікому!

images3-cdn-auctionmobility-com3311Хто відвідає  вказані аукціони, поцікавиться легальністю продаж культурних цінностей України і попросить зняти лоти з торгів і “заморозити” під особисту відповідальність?

Взагалі, ветеранам МЗС України варто згадати, як журнали “Музеї України” і “Нова Січ” боролися за повернення козацьких регалій з Музею Кубанського козацтва в Ховелі. Як швидко тим перейнялася Кондоліза Райс, потім Джордж Буш. І як Путін послав до США спецназ, що пограбував музей. І що було потім… Ющенко і Тарасюк можуть згадати… То уже літературний твір…

Нині маємо справу з  дрібними, нахабними баригами-контрабандистами, що вкрали безцінні для українців культурні скарби.

Ми повинні все повернути до державних музеїв!

З досьє відділу Інтерполу в Польщі:

Организаторы контрабанды культурных ценностей – поставщики подельники  ( в доле ) Александр Эренбург ( Родился в Умани ) неоднократно осужденный за контрабанду в Украине и России ( Контрабанда антиквариата через Польша , Белоруссия , Украина ), Фима Кац ( рожденный в Бердичиве) живет в Израиль – контрабандист , перевозит в Америку антиквариат контрабанду через знакомых на таможне в Бресте.  Также Соломон Шнейдерман ( Израиль ) Сергей Сорока ( род в Киев)  ( Израиль ) Михаил Зингер ( кличка Мойша) Род Киев – Подельник Маркова и Эренбурга .

Володимир Касикін був завдовжки в життя колекціонер і власник магазину антикваріату Володимира з 1992 року Володимир є фахівцем в області давньоруських творів мистецтва, релігійних ікон і артефактів. Має дипломи випускників в історії декількох російських вузів. Він служив на російських археологічних проектів. Володимир надає консультаційні послуги аукціонів, музеїв і приватних колекцій в Сполучених Штатах і за кордоном.

Володимира антикварний магазин в Нью – Йорку є вельми шановний продавець з великою кількістю постійних клієнтів. Сертифікати автентичності для всіх ікон і російського срібла надаються за запитом.

https://artvkg.com/content/4-about-us

 

Дмитрий Марков впервые заинтересовался коллекционированием монет и медалей ещё в 1972-м году. В 1985-м он закончил Исторический факультет Киевского Университета, получив ученую степень за работу “Монетное обращение в средневековой России (VIII – XIII вв.)”. Его широкий диапазон интересов включает в себя русские и советские ордена, медали и предметы военной истории, русские и античные монеты, антиквариат и многое другое. Им опубликовано несколько статей по этим темам.

8888В 1990-м году Дмитрий Марков иммигрировал в США, где на следующий год основал собственную фирму “DMITRY MARKOV Coins & Medals” На сегодняшний день Дмитрий является одним из самых больших и авторитетных дилеров мира по русским монетам и наградам. Филиал его фирмы находится в Нью-Йорке.

На сегодняшний день фирма “DMITRY MARKOV Coins & Medals” опубликовала 35 полностью иллюстрированных каталогов-определителей, наряду со многими другими коммерческими публикациями. В 1997-м году, Дмитрий Марков внес свой посильный вклад в развитие советской фалеристики, опубликовав A Checklist of Soviet Orders and Medals.”

Ось деякі лоти, які антикварна мафія збирається продати у січні 2018 року в Нью-Йорку. Зупинимо?

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”


Автор:
Прочитали: 335 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Сергій Жижко:православноординський чекізм проти мільярдерів-ковбоїв
 • Боси антикварної мафії
 • «Предчувствие гражданской войны…»
 • Обличчя української дипломатії, або чому звільнили Дещицю та програли в Нідерландах
 • “Духовні скрєпи” Кіровограда, або Як місто заспамили православ’ям
 • Українське радіо. Трансляція припинена...
 • Кто стоит на Лисичанском блок-посту?
 • Президент СКУ закликає Президента Барака Обаму надати Україні статус основного союзника США, не члена НАТО, та військову допомогу
 • Зачем был сбит амстердамский "Боинг"?
 • «Бандеровцы» и «казаки». Почему кубанские «казаки» — не братья українським козакам.
 • Два вопроса председателю Госпогранслужбы Литвину
 • Заключение Венецианской комиссии о крымском референдуме
 • У разі прийняття рішення про евакуацію військовослужбовців ЗС України та членів їх сімей
 • Виконуючий обов’язки Міністра оборони України Ігор Тенюх: “Дії українських військовослужбовців у Криму демонструють міць нашої нації, наших громадян”
 • Кубанское казачье войско во второй половине XIX - начале XX вв.: основные тенденции развития
 • Как кубанские казаки искали золото под Николаевом
 • Ukraine: manifestation pro-européenne sans précédent depuis la Révolution orange
 • У Києві на майдані Незалежності – вже понад тисяча мітингувальників (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)
 • Где русское православное порно?
 • Тематическая экскурсия «Исламское наследие Крыма»
 • Православіє! «Зарніца»! Русскій мір!
 • Владимир Бровко о Козельщанском лагере НКВД СССР
 • Сподвижники Калнишевського рятували скарби Січі і православну віру
 • Американский суд обязал Россию выплачивать хасидам по $50 тыс. в день за библиотеку Шнеерсона
 • Заручники нафтогазової мафії
 • Українці на чолі Білгородської єпархії Російської Православної Церкви.
 • Техасский рейнджер на страже американских выборов
 • ДРЕЗДЕН: ВОСКРЕСЛИЙ З ПОПЕЛУ
 • На Украине процветает омерзительный американский бизнес на торговле трупами
 • Православ’я і тамплієри

  Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.185 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель