Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Де архіви КГБ УССР?
Субота, 06 Тра 2017

Де архіви КГБ УССР?

Попри гласність, перебудову, демократизацію 90-х, констатуємо промовистий факт - всі основні масиви архівної інформації КДБ УРСР зникли.

Щось залишилося в Києві, щось на Заході, а кілька вагонів вельми цікавих для істориків документів, в останні місяці існування СРСР перевезли до Росії...

Залишаються лише версії і легенди.

Копнувши часи Першої Незалежності, УНР, Скоропадського, команда журналу "Музеї України" вийшла на таємні архіви спецслужб у Читі, Москві, Новосибірську, Ленінграді…

Так несподівано, вигулькнула і розповідь про неймовірні пригоди секретних архівів Комитета Государственной безпасности при Раді Міністрів УРСР. Підкреслимо, ми не володіємо реальним обсягом інформації, не бачили ніяких документів, не спілкувалися з учасниками. Скоріш за все, оприлюднюємо чиюсь версію, чи якусь легенду. Хоча, дуже все схоже на правду…

Отже, прихід до влади молодого Генерального Секретаря ЦК КПРС Михайла Горбачова, дещо насторожив стару компартійну еліту і радянські спецслужби. Чим далі, тим більше ортодокси ленінізму, розуміли, що ця людина розвалить СРСР. Відповідно, на якихось рівнях, вживалися певні заходи. І якщо в Москві, великих містах, розкошувала гласність, в областях і республіках все йшло як і раніше. Аналітики КГБ, що вважалися найсильнішими у світі, прорахували кілька сценаріїв розвитку подій. Прогнози, про які дізналося дуже обмежене коло осіб, виявилися дуже невтішними і дуже близькими до реального розвитку…

У 1989 році, передбачаючи підйом національної свідомості в республіках, тодішнім керівництвом КГБ СРСР, було прийнято рішення переправити всі секретні архіви республіканських КГБ до Росії. Центр перш за все, цікавили особисті справи агентури, інформаторів, які діяли на всіх рівнях.

Десь навесні, за іншої версією – восени, до Києва прибула поважна група з Москви. Привезли якісь письмові накази, виконувати які слід було негайно і без обговорень. До обласних управлінь теж надішли письмові накази.

Суперсекретні архіви почали вивозити до Росії. А якщо точніше, до гігантських підземних сховищ у Новосибірську.

Зрозуміло, часи вже були не ті. Залізна завіса  була знята. До СРСР масово поїхали колишні емігранти, різноманітні шпигуни, бізнесмени…

Радянські люди колективно виїхали до Польщі, Югославії, Угорщини…

Виник кооперативний рух. Всі почали думати про бізнес і можливості трохи підзаробити.

Не оминув цей процес і офіцерів КГБ.

Ніхто достеменно не знає як, але, частина архівів КГБ УРСР, при транспортуванні десь «загубилася». Ще щось було перефотографовано…

Ми абсолютно не здивувалися, коли почули, що багато чого опинилося на Заході. Часи були такі…

Але, основні масиви інформації збереглися. І ними нині активно користуються російські спецслужби. Відповідно, можна припустити, що частина агентурної мережі КГБ УРСР, перейшла під контроль сусідньої держави. Особливо, це стосується агентури спецслужб у церкві.


Як виявилося, найбільшу протидію реформам Горбачова організували офіцери Первого Главного управления – розвідники. Там було зібрано найбільш свідомих комуністів, вихованих у ленінських традиціях.  Саме у тому середовищі розроблявся план з фізичного знищення Михайла Горбачова. Вчасно викритий КГБ.

Дуже ймовірно, що саме ті люди були причетні до загадкового зникнення грошей і золота КПРС. Судячи з стилю, саме вони геніально перегнали кудись мільярди з рахунків Ощадбанку СРСР…

Особливо цікава доля офіцерів чисельних резидентур радянської розвідки за кордоном. Більшість з них відмовилися присягати Б.Єльцину, якого вважали зрадником, перейшовши на нелегальний стан, змінивши зовнішність, імена… Нині вони успішні бізнесмени, громадські діячі…

Свого часу, ми писали про цю загадку.

Ось коротка самоцитата:

«Чомусь всі думають, що КГБ СРСР припинив існування у 1991 році.

Розвал Союзу, розрядка, бездарне перепідпорядкування спецслужб Єльцину, якого розвідники не любили, трансформували найкращі у світі секретні служби, у російські структури. Існує думка, що радянські шпигуни масово перейшли у підпорядкування Російській Федерації, що несподівано стала суверенною державою. Не вірте цій казочці! На початку девяностих років, Росії довелося заново створювати службу безпеки, розвідку, контррозвідку. Куди ж поділися фанатично вірні комуністичним ідеям, радянські резидентури у всіх країнах світу, тисячі висококласних спеціалістів?

А вони просто зникли. Всі знають, що вони були, потім їх просто не стало. Тисячі людей, що являли собою розвідувальну еліту світу, за дуже короткий проміжок часу, загубилися у міжнародному просторі.

Дехто з них повернувся до Москви і інших міст, звільнились, заснували власний бізнес. Мізерна частина перейшла на службу до новостворених Єльциним ФСБ і СВР. Де знаходиться переважна більшість їх колег, ніхто ніколи не дізнався.

Еліта ПГУ КГБ СРСР, ГРУ та інших служб, просто не захотіла повертатися з холоду! Їх війна продовжилася! Вже можна говорити про легендарний, напівміфічний, глибоко секретний, світовий радянський уряд.

Давайте повернемося в епоху перебудови, гласності, горбі - манії.

В пресі проходила інформація, що член Політбюро ЦК КПРС М.Горбачов, був якщо не завербований англійською розвідкою, то як мінімум, став надійним агентом впливу західних спецслужб. Згадайте його дивний візит до Англії, зустрічі з Маргарет Тетчер… Подальші дії…

Тепер поговоримо про людей, які становили справжню еліту і гордість Радянського Союзу. Радянських розвідників. Їх відбирали з юних років. Спостерігали. Давали потужну освіту. Випробовували. Перевіряли. Тренували за особливими методиками. Навчали кільком мовам. Бойовим мистецтвам. Вчили моментально вбивати. Катувати. Переховуватися. Виживати у неймовірних умовах. І перш за все, то був справжній, передовий загін Комуністичної партії Радянського Союзу. Фанатично вірний, вмілий, небезпечний.

Як ці люди могли сприймати Горбачова? Мяко кажучи, погано вони сприймали батька перестройки… Будучи дисциплінованими, продовжували виконувати вказівки Центру, вже роззираючись довкола, у країнах перебування.

Призначення керівником КГБ В.Бакатіна, викликало у професіоналів спецслужб шок. Той почав масово звільняти перевірені кадри, здавати американцям і НАТО суперсекретні карти, документи, схеми прослуховувальних пристроїв, агентуру…

Серпневий путч 1991 року, був останньою крапкою. Перемога Єльцина, розвал Союзу, стали особистою драмою для радянських розвідників.

І досі ніхто не розуміє, що сталося з багатьма документами Міжнародного відділу ЦК КПСС. Куди зникли цікаві архіви? Досьє агентури. Стратегічні розробки. Штатні розклади радянських резидентур. На партійному обліку там стояли ВСІ. Особисті картки зникли. Не то знищені, не то вивезені… Розберися тепер… Нарешті, куди випарувалося так зване золото КПСС? Хто обнулив валютні рахунки західних банків? Куди пішли неймовірні суми з Ощадбанку СРСР? Логіку відчуваєте? І хто очолював КГБ СРСР всього добу?

Бурхливі події останніх місяців існування Радянського Союзу, перші роки незалежності, потребують дуже детального вивчення. Як і долі радянських резидентів, що просто залишилися вірними соціалістичним ідеалам, продовжуючи будувати комунізм у різних частинах світу. Їхня війна продовжилася. І після пятнадцяти років, вже можна говорити про значні, навіть колосальні успіхи цих сталевих людей. Існування певної організації, якої боїться навіть всемогутня єврейська мафія, що теж досягла неймовірної впливовості у багатьох країнах світу.

Радянський Союз, через КГБ, контролював десятки режимів у різних країнах світу. Туди йшла військова техніка, обладнання, фінанси. Уряди тих країн фактично утримували спеціально підготовлені радники, дипломати, резиденти, нелегальні агенти… Горбачов різко припинив фінансування, допомогу. У деяких країнах, відбулася зміна влади. А у деяких, все залишилося так, як і було… З тими ж людьми.

Куба, Лівія, Палестина, Уругвай, Парагвай, Білорусь, Венесуела, Сирія, Іран, Північна Корея, Африка, острівні держави… Діє чимало офшорних зон, банків, авіакомпаній, пароплавств, дивних міжнародних організацій… Світом пересувається чимало людей з паспортами Панами, арабських країн. Процвітає бізнес. Триває торгівля зброєю. Продається секретна інформація за дуже великі гроші. Лобіюються якісь проекти… Всесвітній радянський уряд діє!

Як вони співпрацюють з Росією, Україною, США? Відкрито. У них скрізь дуже багато СВОЇХ людей. Структури. Банки. Холдинги. Олігархи. Навчальні заклади. Депутати. Викликають цікавість невизнані, але реально існуючі, республіки.

На жаль, встановити жодного прізвища членів всесвітнього уряду, тим паче лідерів нам не вдалося. Це просто неможливо! У них багато прізвищ, громадянств, паспортів. Пластична хірургія досягла значних висот… Можливо, вони десь поруч. Живуть у сусідньому підїзді. А може десь на островах. Чи в Парижі…

Вони стовідсотково є! І вирахувати їх можна лише за аномальними змінами орбіт відомих планет. Як в астрономії. Це вже тема окремого дослідження. І справа інших людей». - написано у 2007-08 роках!

Ну, а сьогодні можна впевнено говорити про те, що переважна більшість архівів КГБ УРСР, існує і старанно зберігається спецслужбами Росії. Не треба бути великим аналітиком, щоб зрозуміти – люди, які колись активно співробітничали з КГБ, нині можуть якось бути задіяні іншими спецслужбами… А враховуючи те, що останні роки винесли на верхні поверхи чимало несподіваних діячів…

Досьє на нинішніх вищих чинів українських спецслужб, теж…

Відповідно, поява гебіста Путіна в найближчому колі хворого Єльцина випадковою не була. Допомогли "баєвиє таваріщі". Не лише організаційно, а й потужно фінансово. Фактично, посада Президента РФ була куплена за старою силовою схемою - погрози, інтриги, гроші, агентура.
Але, то вже трохи далека від архівів історія...
Хоча, після падіння Путіна, наші архіви варто знайти і повернути. Головне - знаємо, де лежать!

Віктор Тригуб


Автор:
Прочитали: 904 рази

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Для чого ФСБ нерозпаковані архіви Мазепи?
 • «Укрпошта» випустила у світ жартівливі марки про українське подвір'я
 • Чому архіви замовчують про смерть Володимира Івасюка?
 • Пожежі в Росії. Помста КГБ УССР?
 • Легенда про архіви КГБ УССР
 • Секретна місія Петра Столипіна
 • Знайдено нерозібрані архіви Гетьмана Скоропадського!
 • Українські архіви Вінніпеґу
 • Знайдено нерозпаковані архіви Мазепи!

  Читайте також:
 • Книга Володимира Пилата «ЖОВТЯК – підручник для початкових груп”
 • Дружківський музей
 • Плакати Майдану в Донецькому художньому
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2992
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 0.309 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель