Зробити стартовою   Додати в обране  Стрічка новин в форматі RSS

Навігація
   » Головна
   » Новини
   » Пошук
   » Користувачі
   » Гостьова книга
   » Козак-Інформ
   » СторінкиНС

Приймаються благодійні внески

на розвиток і підтримку "Нової Січі",

журналу "Музеї України".

Експедиції в зону АТО,

Музей плакату для прифронтової зони...

Гривні по Україні: картка Приватбанку

5168755514296934
Цікаві сайти

  


http://www.museum-ukraine.info/

*САЙТ КОЗАКІВ США*


http://nbnews.com.ua/

http://blog.i.ua/user/6451244/

http://www.ukr.net/

http://www.zarubezhom.com/

http://h.ua/

 

   

  ПошукЄУ
Locations of visitors to this page

https://surmasite.wordpress.com/
https://musplakat.wordpress.com/

CanadaUA-news

https://ukr.media/

Музей В.Тригуба

іНовини

Скарби Третього Рейху
Вівторок, 18 Квітня 2017

Скарби Третього Рейху

Digital CameraМи вирахували орієнтовний квадрат, де можна знайти один з найбільших скарбів Третього Рейху. Околиці села Гущинці Вінницької області…
Однак, слід згадати всі етапи “бойового шляху”, який довелося подолати команді журналу “Музеї України”, і можливо, ці пригоди виявляться цікавішими за результат.
Ниточкою став розшук альбому Гітлера, подарованого Рібентропом українському художнику-шпигуну М.Глущенку. Теоретично, той альбом, який має немислиму аукціонну вартість, повинен знаходитися або в архіві СБУ, або в фондах ЦК КПУ. Пошуки тривають.
150c7-8597f-pc220208В цей час наш загадковий представник у Німеччині Микола Кайзер взяв слід післявоєнного життя зловісного доктора Менгеле, що увійшов в історію як монстр, що проводив на живих людях жахливі експерименти. У доктора, як і у Гітлера, був вишуканий художній смак, обидва вони малювали картини. Що дуже знадобилося Менгеле після війни – він просто змінив ім`я, почавши видавати себе за художника, який мандрував Баварськими Альпами, малюючи гірські пейзажі. Одну з таких картин вдалося знайти і викупити. Встановили існування ще кількох.
Пізніше вийшли на секретний бункер СС, який охороняв фанатичний офіцер. Лише після його смерті, донька і онук випадково знайшли тайник, де зберігається чимало документів, у тому числі про дослідження “Аненербе”, дивні речі, витвори мистецтва… Аби не привертати уваги, родичі хранителя-есесівця, почали тихо продавати, практично за безцінь, унікальні речі…
Зрозуміло, наші публікації про всі ті події не могли не привернути уваги специфічних людей з бурхливим минулим у радянських спецслужбах. Вони теж цікавляться зниклими скарбами. І їх бази даних заслуговують на повагу.
Наш журнал отримав ще одне джерело унікальної інформації, основою якої є документи з архівів, які відкриють через багато років…
222222

Ми намагалися знайти секретне сховище СС десь у лісах під містом Зіген у Німеччині. Доторкнулися до пошуків баз нацистів у Антарктиді. Дізналися чимало нового про операції КДБ у 90-ті роки…
Але, головне, вийшли на слід останньої спецгрупи центрального апарату КДБ СРСР, яка у серпні 1991 року (!), знайшла вцілілий схрон Служби Безпеки ОУН десь на півночі Тернопільської області! Схрон використовували як пересильний пункт аж до 1990 року! Скоріш за все, опікувалася ним жінка, яка уникнула арешту, зберігши вірність ідеям до останніх днів.
Ми публікували кілька матеріалів про знахідку, маючи лише кілька фотографій і усні розповіді одного з членів спецгрупи. Зрозуміло, не маючи ніякої можливості перевірити факти.
Digital Camera

За твердженнями свідка, в схроні зберігалися звіти загадкової організації “Аненербе”, що активно діяла на окупованій території. Штаб експедиції знаходився у ставці “Вервольф”. Можна лише здогадуватися, як ті папери потрапили до рук повстанців… На війні все можливо.
Ветеранам КДБ, до рук яких якимось чином потрапили ті документи чи їх копії, вдалося зламати шифр. А ми дали публікацію про танки-сейфи СС, які загрузили чимось дуже цінним і втопили та закопали десь поблизу “Вервольфу”. Стрімко наступала Червона Армія, евакуювати не встигли. Навіть ставку Гітлера не підірвали, здали – лише після жорсткої контратаки відбили і висадили в повітря.
Зрозуміло, виникло чимало чуток. Ще й старі есесівці та їх діти, періодично виникають на Вінничині, намагаючись організувати якісь розкопки. Шукають … танки!

e0d79-pc220205

Про такі роботи в місті Бар багато писали. Ми знайшли учасника розкопок. І самоцитата з 2010 року: “Я довго роздивлявся шифровки – второпати нічого не міг… Все примітивно. Один лист. А там інформації на десяток листів машинопису. Головне – ключ до шифру. Виявляється, і СС і Аненербе широко використовували для шифрування… іврит! Дійсно, серед вищих керівників Рейху, включаючи самого Гітлера, начальника його охорони, було чимало євреїв-сефардів і напівкровок.

…Наші попередники, які вирили тринадцятиметровий котлован у Барі, вирахували не те місце! Ключ шифру – єврейське прислів’я «Той хто сказав А, вимовив В, повинен сказати Z». Підпис під шифровкою Gez. Dr. Hohberrg. Це – ключ шифру, розроблений у квітні 1943 року, за рік до спішної евакуації Вервольфу. От лише, як він потрапив до рук СБ ОУН?

Я підозрюю, що один з моїх нових анонімних друзів, колишній шифрувальник або ГРУ МО СРСР, або ПГУ КДБ СРСР. Чесно кажучи, я стикаюсь з людьми такого рівня вперше. Їх голови працюють швидше сучасних компів. І на пенсії їм явно не вистачає адреналіну…

А далі все просто. Після раптового прориву фронту, виникла загроза оточення, чого німці, після Сталінграду боялися панічно. Вони фізично не встигали вивезти з Вервольфу все, що треба. Навіть підірвати ставку Гітлера не встигли. Відійшли, підтягли підкріплення, через три дні ставку відбили, підірвали і відступили.

Якісь цінності, документи запакували у спеціальні мідні контейнери, загрузили у три легких танки з складу охорони ставки і закопали. Згідно схеми, є ще один важкий танк-сейф типу «Тигр», теж закопаний і два важких танки зіштовхнули у воду. Один у якійсь водоймі на глибині 3,5 метри, інший у річці Рів на десятиметровій глибині. Можливо, якісь закопані танки евакуювали. Возитися у березні 1944 року, в мороз, із затопленими машинами, поруч з лінією фронту, ніхто не став.

Старий есесівець, про котрого згадало ДТ,  був очевидцем тих подій, або не мав схеми і сподівався лише на спогади, або не зміг підібрати ключ до шифру. Цінність того, що заховано у тих танках-сейфах така висока, що було витрачено купу валюти на хабарі, організацію робіт… То явно не діаманти – щось набагато дорожче… Якщо танки свідомо затопили, значить їх вантаж води не боїться”…

Після цього нам написав львівянин В.Сиротенко, який у 1948 році, в дитинстві, був свідком розшуків танків “Тигр” спецгрупою СБ ОУН! Вони закатували його діда, випитуючи, де закопані танки. Вело розслідування НКВД… Ніхто нічого не знайшов! Шість танків з “начинкою”!

Ось фрагмент одного з листів: “В.Сиротенко
Тут что-то странное. Я точно знаю, что Вервольф был под Стрижевкой. Что ставка Германа Геринга была под Гуливцами. Но я прекрасно помню огромные вывороченные из земли глыбы бетона, на которых мы загорали. В 2001/2, когда я пытался построить свой безотходный комплекс в Липовецком районе на Винничине, я, используя своё служебное положение и имея в распоряжении “Волгу”, пытался найти Лесничество своего детства. Ездил в Уладовку, проезжал грунтовой дорогой вдоль Буга. Но так ничего и не нашёл -“Стоят вековые деревья, которые с дедом садил, но только исчезла деревня, которой впервые ходил”… У меня на фотографии похорон деда написано Гищинское кладбище. На ярмарку за поросятами дед ездил в Янов. Жёлтый, ароматный и очень сладкий сахар привозил с Корделевки. Через Буг возле лесничества стоял взорванный партизанами мост с железными фермами и огромными панелями. Вот всё, что я помню из детства.В 2002 видел подобные руины моста, но там никакой реки не было- какое-то болото. Так что я так и не нашёл своего Лесничества…”

Як ми і попереджали, шукати у “Вервольфі” – марна справа. Треба рухатися на захід по Бугу. За нашими розрахунками, це село Гущинці Калинівського району Вінницької області. Вірніше, десь неподалік. Чи в районі…

Я знаю, що зараз десятки слідопитів піднімуть мої публікації за 2010 рік. Шукайте. Особливо, на сайті, де ставлять оцінки і пишуть відгуки… Якщо знайдете – золото, діаманти чи що там буде – ваше. Сподіваюся, якось віддячите… Знайти у тих глухих місцях шість танків, їх розкопати, важко. Але, можливо. А от дістати і продати танки практично нереально. Моментально накриють. Відповідно, вилучать і скарби…

Ну що можна було тримати у герметичних мідних коробках?

Порада – вміст заберіть, танки знову закопайте… Це між іншим… І нікому ні слова!  Це не так весело, як здається…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”


Автор:
Прочитали: 596 раз

Надрукувати Надрукувати    Переслати Переслати    В закладки В закладки

Новини по темі:
 • Чому в США легалізовано націонал-соціалізм і символіку Третього Райху
 • 2+2: легенди про суперскарби
 • «Бабусина вишиванка» – Донецький обласний художній музей відкриває свої скарби
 • Легенди про суперскарби Віктора Тригуба
 • Кремль в США скуповує крадені скарби з України
 • Скарби Київської Русі продають агенти КГБ
 • «Скарби краєзнавчого музею»
 • Скарби Вервольфа, танки-сейфи СС і золоті бронепоїзди Рейха
 • Добуті нечесно Скарби стародавнього Криму наповнюють eBay
 • Хто захопив скарби Януковича у Нових Петрівцях?
 • скарби кубані
 • Орден за 400 тисяч. У США продають скарби України
 • Генератор бази Третього Рейху і досі працює?
 • Куди зникли скарби Януковича?
 • Виставка «Духовні скарби Карпат»
 • Знову українські скарби на аукціоні! Нині - Лондон-США.
 • Знову українські скарби на аукціоні в США
 • Шукаючи козацькі скарби: нові легенди
 • Українські пошуковці натрапили на слід легендарної української субмарини Третього Рейху
 • Легенда про три скарби НКВС
 • Прототип нової зброї? Продовження загадки Рейху...
 • Нова загадка Третього Рейху - фрагмент суперзброї?
 • «Скарби родоводу України»
 • Сподвижники Калнишевського рятували скарби Січі і православну віру
 • Якщо Москві не потрібні скарби Київської Русі, Україні час забрати їх собі!
 • Скарби Київської Русі: хто обікрав українські музеї?
 • В СБУ вимагають перевірити, які українські скарби продадуть у Москві
 • Скарби Київської Русі продають в Москві!
 • У ІІІ РЕЙХУ БУЛА ЯДЕРНА БОМБА
 • МЕ-262: ЧОМУ РЕАКТИВНИЙ ЛІТАК НЕ ЗУПИНИВ РОЗГРОМ ІІІ РЕЙХУ?

  Читайте також:
 • В.Пилат: Бойове мистецтво українців — унікальне
 • Музей плакату презентує: Юрій Нерослік
 • Книга досягнень людини
 • Гривну продають в США. Мінкульт мовчить
 • REPORT ON THE ARCHAEOLOGICAL RESEARCH OF BATURYN IN 2017
 • Боси антикварної мафії США, Мінкульт, МЗС, СБУ…
 • Оголена Маланка і Трамп в образі лева?
 • Карикатурист Жора Ключник продовжує посміхати
 • Чого очікувати людству у найближчі роки?
 • Говори красиво: 10 українських слів, якими ви здивуєте своїх друзів
  Повернутися назад

 • Міжнародний козацький журнал

  Міжнародний Козацький журнал "Нова Січ"

  Редакція: Запоріжжя-Київ

  Україна - це Європа!

   

   e-mail: novasich@ukr.net

  Головний редактор - полковник козацтва

  Віктор Тригуб

  Шеф-редактор - Володимир Іванченко (Запоріжжя)

  Біоенергетики - генерали козацтва Валерій Пильник, Юрій Курилех

  Юридичний супровід - 

  Іван Макар

  Представник у США -  Американське козацтво

  Представництва:

  Кропивницький - Анатолій Авдєєв, Харків - Юрій Нерослік, Закарпаття - Вадим Логвінов

  Голова Ради - Констянтин Стасюк   


  Партнери: Музей плакату України, ГО "Гуманітарна ліга"

  http://www.museum-ukraine.info/

      

  Опитування
  За кого голосувати?
  За владу
  За опозицію
  Не піду
  Маленька партія снайперів  Всього голосів: 2990
  Результати опитування  Лічильники


  світ

  http://narodna.pravda.com.ua/

  На початок сторінки

  Разробка сайту: Ростислав Саєнко, 2005 р., Система: SmallNuke ©
  Генерація сторінки: 1.625 с. Всього 8 запитів до бази.

  Админ.панель